O G Ł O S Z E N I A

II Niedziela Zwykła

17. 01. 2021 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: we wtorek św. Józefa Pelczara bp. W czwartek świętą Agnieszkę.
  2. Od poniedziałku 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek przypada dzień imienin Biskupa Pomocniczego Mariusza Leszczyńskiego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o dostojnym solenizancie.
  4. W środę zapraszam na nowennę do MBNP na godz. 16.30. Osoby, które chciałby zakupić sobie modlitewnik do Nowenny mogą zgłosić się do Pani kościelnej.
  5. W najbliższy czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych dziadkach.
  6. W przyszłą Niedzielę zostanie odczytane sprawozdanie gospodarczo – ekonomiczne dotyczące naszej parafii.
  7. Dobiega końca wizyta duszpasterska w naszej parafii. Zachowujemy wszystkie zasady związane z pandemią. Gdyby ktoś się bał i nie chciał wizyty po kolędzie uszanujemy to.        A także gdyby jakaś rodzina była chora to nie przyjmujemy księdza. Przypominamy również o noszeniu maseczek w Kościele i zachowaniu prawidłowych odległości.
Program wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień w naszej parafii 18. 01. 2021 r.: od godz. 9.00 – od państwa Gałczyńskich i dwa bloki.
  1. Jest do nabycia nowy tygodnik Niedziela. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Wszystkie sprawy naszej parafii polecajmy opiece Matki Bożej.