O G Ł O S Z E N I A
               XI Niedziela Zwykła  – 16. 06. 2024 r.
 
1.     W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: W poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego, w piątek św. Alojzego Gonzagi.
2.     W środę Nowenna do MBNP o godz. 17.30
3.     Dzisiaj odpust ku czci św. Antoniego w Buśnie. Suma odpustowa o godz. 12.00
4.     Trwa miesiąc czerwiec. Codziennie w naszym kościele o godz. 17.40 śpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5.     W czwartek o godz. 19.00 próba zespołu Anioły.
6.     21 czerwca w piątek wypada nam zakończenie roku szkolnego. Zapraszam na Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej w Białopolu na godz. 7.30. wszystkich rodziców, dzieci, nauczycieli, wychowawców, dziadków, pracowników naszej szkoły. Msza św. na zakończenie roku w Strzelcach będzie w czwartek o godz. 9.00
7.     Za tydzień w Niedzielę proszę o prowadzenie  modlitwy różańcowej K. Ż. R p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Pani Anny Padzińskiej.
8.     W przyszłą niedzielę wypada nam dzień Ojca. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych ojcach zarówno żyjących jak i zmarłych.
9.     Dziękuję za ofiarę na kościół 200 zł.
10.  Dziękuję wszystkim za sprzątanie naszego Kościoła, kaplicy. Dziękuję Paniom za sprzątnie domu parafialnego. Dziękuję rodzicom młodzieży klasy siódmej i ósmej za sprzątanie Kościoła, dekorację, kwiaty z racji Sakramentu Bierzmowania. Dziękuję za kwiaty ofiarowane wcześniej do kościoła.
11.  Święto rodziny w naszej parafii będzie w tym roku 30 czerwca tj. niedziela.
W tym roku rozpoczniemy w Piątek, Wieczorem Uwielbienia, jeśli pogoda pozwoli na naszym Amfiteatrze. 28.06. w piątek o godz. 18.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po niej Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 19.00 Msza św. z katechezą na temat „Mój prawdziwy obraz Ojca”.  
Po Mszy św. Adoracja, pieśni Uwielbienia. Zakończy Apelem Jasnogórskim.
W niedzielę oficjalne rozpoczęcie godz. 13.30 zapraszamy serdecznie naszych parafian i miłych gości na Święto Rodziny, które odbędzie się na naszym stadionie. Nasza młodzież, dzieci, dorośli wykonają dwa tańce integracyjne. Będą pokazy naszych strażaków. Turnieje dla dzieci. Zabawy dla najmłodszych, dobra muzyka dla wszystkich. Występ kapeli na 102. Muzykę zapewni nam Dj Wodzirej Atomic. O godz. 16.00 odbędzie się mecz Oldboje Unia Białopole kontra Oldboje Unia Hrubieszów z udziałem byłych reprezentantów Polski i pierwszej i drugiej ligi. Cały mecz skomentuje i poprowadzi ks. Józef Dudek. Piękna oprawa meczu, pokazy naszych czilliderek. W tym roku przygotowujemy także strefę kibica do której zapraszamy wszystkich chętnych, piękna oprawa. Obowiązują nas koszulki w kolorze białym. W środę o godz. 18.30 na boisku zostanie nagrany zwiastun zapowiadający święto rodziny. Po liturgii jest do nabycia nowa prasa katolicka, tygodnik „Niedziela
Wszystkie sprawy naszej parafii polecajmy opiece Matki Bożej.