O G Ł O S Z E N I A

II Niedziela Adwentu  04.XII. 2022 r. 

 1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: We wtorek św. Mikołaja, w środę św. Ambrożego, w czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Tego dnia będziemy dziękować Matce Bożej za wspólnotę Dzieci Maryi w naszej parafii. Przed Mszą św. o godz.16.30 modlitwę różańcową poprowadzą Dzieci Maryi w intencji dzieci nienarodzonych.
 1. W środę Msza Św. rano o 7.00 i Nowenna do MBNP o godz. 7.30. Ponieważ będę na spowiedzi w środę w Dubience.

 1. Dzisiaj  pierwsza Niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, niedziela adoracyjna. Również dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy i rozdamy medaliki dzieciom pierwszokomunijnym. Po Mszy Św. spotkanie dla rodziców dzieci. Taca inwestycyjna w naszej parafii.

 1. Zapraszam dzieci na Msze święte roratnie które sprawowane są codziennie o godz. 16.30. W Niedzielę i Uroczystości nie ma Mszy św. Roratniej.
 1. Dzisiaj po Liturgii można wesprzeć ofiarą do puszki „Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie”.
 2. Od czwartku rozpoczynamy nasze Rekolekcje Adwentowe. Ćwiczenia duchowe w naszej parafii poprowadzi ks. Proboszcz z Dubienki Rajmund Cur. Program.
 3. W Sobotę spotkanie Dzieci Maryi o godz. 10.30 w Sali Św. Maksymiliana.
 4. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w sprzątaniu Kościoła i kaplicy. Dziękuję wszystkim Paniom za umycie okien.
 5. Zakończyliśmy remont chóru. Dziękuję za wykonane prace. Firmie „Oświetlimy wszystko „ z Biłgoraja. Dziękuję panom: Markowi Głąb, Robertowi Sroka i Tomaszowi Soroka za wniesienie organów na chór. W Strzelcach do kaplicy zostały zamówione nowe drzwi wejściowe  a także ekran do śpiewania pieśni. 
 6. Dziękuję wszystkim za roznoszenie opłatków do naszych domów. Bóg zapłać za ofiary złożone przy tej okazji.
 7. Za tydzień w Niedzielę proszę o poprowadzenie modlitwy różańcowej K. Ż. R. p.w. M.B. Częstochowskiej Pani Anny Padzińskiej.
 8. Wczoraj nasi młodsi ministranci zdobyli Puchar ks. Biskupa, zajęli pierwsze miejsce w naszej Diecezji w piłce nożnej halowej. Bardzo im dziękuję, rodzicom i gratuluję. Dziękuję za opiekę Panu Sławkowi Leśnickiemu. Dziękuję również Panu Mariuszowi i Andrzejowi Pożerzyńskiemu za transport.
 9. Próby teatru „Warto” w tym tygodniu nie będzie z racji rekolekcji parafialnych.
 1. Po liturgii można nabyć nowy tygodnik „Niedziela Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Są jeszcze kalendarze z KRZ i świece caritas.

 1.  Wszystkie sprawy naszej parafii polecajmy opiece Matki Bożej.