O G Ł O S Z E N I A

III Niedziela Zwykła

23. 01. 2022 r.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Franciszka Salezego, we wtorek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła, w środę św. Tymoteusza i Tytusa, w piątek św. Tomasza z Akwinu.
  2. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan i potrwa do 25 stycznia.
  3. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Dziękujmy za dar Słowa Bożego dla nas i nie zapominajmy sięgać do Pisma Świętego, czytają je.
  4. W środę nowenna do MBNP będzie po Mszy św. o godz. 17.00.
  5. W środę próba naszego zespołu muzycznego o godz. 18.00 na plebanii.
  6. W sobotę zapraszam na spotkanie ministrantów o godz. 9.00. O 10.30 spotkanie Dzieci Maryi w Sali św. Maksymiliana.
  7. W najbliższy piątek 28 Stycznia kolejny Wieczór Uwielbienia. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 17.00 z kolejną katechezą Dekalogu. Piąte przykazanie- Nie zabijaj. Po Mszy św. Adoracja, pieśni Uwielbienia i błogosławieństwo indywidualne Najświętszym Sakramentem.
  8. 06 Lutego w Niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 poświęcimy książeczki dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców.
  9. Dobiegła końca wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bogu niech będą dzięki, że kolęda mogła się odbyć w naszej parafii. Dziękuję wszystkim naszym parafianom, rodzinom za życzliwe przyjęcie, wspólne rozmowy, modlitwę. Dziękuję wszystkim, którzy wozili księdza po kolędzie.
  10. Za tydzień  w Niedzielę proszę o poprowadzenie  modlitwy  różańcowej Koło Żywego Różańca p.w. Matki Bożej Częstochowskiej Pani Anny Padzińskiej.
  11. Dziękuję wszystkim za sprzątanie Kościoła i naszej kaplicy w tym tygodniu. Dziękuję za pomoc Panu Kazimierzowi Pawelec na plebani w usunięciu usterek związanych z ogrzewaniem.
  12. Jest do nabycia nowy tygodnik Niedziela. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Wszystkie sprawy naszej parafii polecajmy opiece Matki Bożej.